Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie.” Henryk Sienkiewicz

W dniu 27.02.2019 odbył się w naszej szkole I etap WARSZAWSKIEGO KONKURSU „Grammatikmeister” – „Mistrz gramatyki języka niemieckiego” 2019. Organizatorem konkursu jest XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Marti w Warszawie pod patronatem: Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ambasady Niemiec oraz Instytutu Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

A oto wyniki naszych uczniów:

Aleksandra Krysiak – 18/20 pkt.

Wiktoria Trzcińska – 8/20pkt.

Marcin Polewaczyk – 7/20 pkt.

Aleksandra Krysiak zakwalifikowała się tym samym do finału konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum w Łysych Rights Reserved.