Global Lootlog

Kwiaty do sypialni

Kwiaty do sypialni

Cechą charakterystyczną dla mieszkań w domach wielorodzinnych jest od zawsze brak miejsca. Bardzo rzadko zdarzają się tak duże mieszkania, żeby osoby w nich przebywające mogły powiedzieć, że wszystko się tam mieści. Zazwyczaj jest wręcz odwrotnie. Stąd też dążenie do zagospodarowania każdej, nawet najmniejszej przestrzeni w sposób jak najbardziej praktyczny.

Podchodząc w ten sposób do urządzania powierzchni mieszkalnej często zapominamy o tym, że w mieszkaniu powinniśmy czuć się przede wszystkim dobrze. Jednym z elementów, które poprawiają wygląd i wpływają na samopoczucie mieszkańców są rośliny. Jeśli nie masz miejsca na umieszczanie roślin we wszystkich pomieszczeniach, postaw kilka doniczek w sypialni. Będą pięknie wyglądały i poprawią samopoczucie osób korzystających z tego pomieszczenia.

Wybierając rośliny do małych sypialni warto kierować się zasadą – kilka małych roślin lub jedna duża. Doskonale będą prezentowały się niewielkie rośliny w kolorowych doniczkach umieszczone na parapecie lub półce nad łóżkiem, ale również jedna duża roślina taka jak np. palma czy rozrośnięta dracena będzie wspaniałą ozdobą tego pokoju.

Podobne artykuły:

Kwiaty do sypialni
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)
Previous article
Mamy jesień!
About the author